پنج شنبه 13 آذر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

دکتر اصفهانی: صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی گیلان می تواند در پیشرفت و شکوفایی شرکت های دانش بنیان و خلاق اثر گذار باشد.

با هدف فراهم نمودن امکان پیشرفت های علمی، فنی و پژوهشی نخبگان و استعدادهای برتر استان گیلان و در راستای اجرایی نمودن سند راهبردی کشور در امور نخبگان مبنی بر پشتیبانی از فعالیت اجتمتاعات نخبگان و استعداد های برتر، تفاهم نامه همکاری بین بنیاد نخبگان استان گیلان و صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی گیلان منعقد گردید. 

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان گیلان، آقای دکتر اصفهانی رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان روز سه شنبه 22 مهر سال جاری با حضور در محل صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی گیلان با آقای دکتر صابر سمیعی مدیرعامل این صندوق، دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار آقای دکتر اصفهانی ضمن تقدیر از صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی گیلان و مدیریت آن، افزودند: این صندوق می تواند زمینه رشد و شکوفایی شرکت های دانش بنیان را در استان گیلان فراهم نماید. آقای دکتر اصفهانی با اشاره به رسالت بنیاد نخبگان استان گیلان در شناسایی استعدادهای استان و فراهم نمودن زمینه رشد و اثر گذاری آنان در جامعه،  اظهارداشتند: بنیاد نخبگان استان گیلان و صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی گیلان می توانند در استعدادیابی و توانمندسازی از استعداد های برتر استان گیلان با یکدیگر تعامل و همکاری نزدیک داشته باشند.

 

در این دیدار همچنین رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان ضمن آمادگی بنیاد نخبگان استان گیلان با صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی گیلان در اجرای برنامه های مشترک، اظهار امیدواری نمودند انعقاد این تفاهم نامه بین بنیاد نخبگان استان گیلان و صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی گیلان سرآغاز همکاری های مشترک و حمایت از مستعدان و شرکت های دانش بنیان استان گیلان باشد. در این دیدار آقای دکتر صابر سمیعی ضمن خوشامدگویی به آقای دکتر اصفهانی و هیئت همراه، از قبول دعوت رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان جهت انعقاد تفاهم نامه با صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان تشکر نمود.

 آقای دکتر صابر سمیعی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان، اظهار داشتند: با توجه به علاقمندی مشترک طرفین، می توانیم در خصوص برگزاری ویبنارها و توانمندسازی استعداد های برتر استان گیلان گام های خوبی برداریم. رئیس صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان با اشاره به وجود زمینه های همکاری مشترک، افزودند: صندوق آمادگی دارد تا شرکتهای دانش بنیان که بنیاد نخبگان استان گیلان معرفی می نماید مورد حمایت قرار دهد.

در این جلسه که کارشناسان بنیاد نخبگان استان گیلان و صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان نیز حضور داشتند، تفاهم نامه همکاری های مشترک بین بنیاد نخبگان استان گیلان و صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان پس از امضا بین آقای دکتر اصفهانی و آقای دکتر صابر سمیعی  مبادله گردید.

تاریخ انتشار : 1399/07/22
کد : 10668
تعداد بازدید: 41

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس بنیاد ملی نخبگان: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601

آدرس بنیاد نخبگان استان گیلان: رشت- میدان بسیج (صیقلان)-کوچه شهید حمیدرضا صادقی- جنب شورای اسلامی شهر رشت کد پستی 34173-41836  تلفن: 33360900-013 دور نگار: 33321611-013 آدرس الکترونیکی: guilan@bmn.ir