سه شنبه 23 مهر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برگزاری مراسم اهدای جوایز افتخار آفرینان مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران توسط بنیاد نخبگان استان گیلان

آقای دکتر اصفهانی رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان:

شناسایی هر استعداد برتر در استان به مثابه یافتن یک دارایی است که باید به سرمایه و ثروت مبدل شود

مراسم اهدای جوایز افتخار آفرینان مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران در روز دوشنبه 21 اسفند سال جاری در حاشیه نشست کمیته علمی جایزه پژوهشی پروفسور ابراهیم زاده در بنیاد نخبگان استان گیلان برگزار شد. در این مراسم آقای دکتر اصفهانی رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان طی سخنانی ضمن تبریک به برگزیدگان مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران، اظهار داشتند: کارکرد رویدادهای علمی رقابتی این است که طی آن افراد برتر شناسایی می‌شوند و البته به لحاظ برتری‌های خدادادی‌شان شایسته تجلیل و قدردانی هستند، لیکن این افراد به مثابه دارایی‌هایی هستند که باید بر اثر تلاش و ممارست و کسب توانایی و البته در پرتو آراستگی به حس مسئولیت پذیری در مسیر نخبگی حرکت کنند و امید است که با طی این مسیر به آستانه نخبگی که جلوه عینی آن "اثرگذاری" است، برسند. بنیاد ملی نخبگان اهمیت ویژه‌ای برای دارایی‌های کشف شده‌ای که با همت و تلاش در مسابقات بین‌المللی حائز مقام برتر شده‌اند، قائل است. وظیفه بنیاد نخبگان همکاری با سایر سازمان‌ها و دستگاه‌ها برای فراهم نمودن زمینه هدایت و توانمند سازی این دارایی‌های انسانی است تا به مرز نخبگی رسیده و بتوانند در رفع چالش‌ها و فراهم ساختن زمینه پیشرفت استان و کشور اثرگذاری کنند.

آقای دکتر اصفهانی خاطر نشان کردند که بنیاد نخبگان استان گیلان برای توانمندسازی این قبیل افراد برنامه‌های مختلفی در طول سال برگزار می‌نماید و از آنان خواستند در این برنامه‌ها که در طول سال به اجرا گذاشته می‌شوند، شرکت نمایند.

پس از آن برگزیدگان مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران طی سخنانی ضمن معرفی خود و سوابق تحصیلی‌شان به توضیح پیرامون افتخار کسب شده در مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران پرداخته و از برگزاری مراسم و حمایت‌های بنیاد نخبگان استان گیلان تقدیر نمودند. سپس برگزیدگان مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران لوح تقدیر بنیاد ملی نخبگان و بنیاد نخبگان استان گیلان و جوایز خود را از رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان و استادان محترم حاضر در جلسه دریافت نمودند.

لازم به ذکر است که در مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران سال 1396 دو نفر از دانشجویان گیلانی حائز رتبه‌های اول و دوم این مسابقات شدند که از سوی بنیاد ملی نخبگان لوح تقدیر همراه با جوایز ارزنده‌ای به ایشان اهدا شد.

 

تاریخ انتشار : 1396/12/22
کد : 87
تعداد بازدید: 85

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس بنیاد ملی نخبگان: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601

آدرس بنیاد نخبگان استان گیلان: رشت- میدان بسیج (صیقلان)-کوچه شهید حمیدرضا صادقی- جنب شورای اسلامی شهر رشت کد پستی 34173-41836  تلفن: 33360900-013 دور نگار: 33321611-013 آدرس الکترونیکی: guilan@bmn.ir