سه شنبه 25 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

ارائه تسهیلات جذب در نهادهای فنّاور به دانش‌آموختگان برتر

با همکاری مؤسسه میزان گستران شریف صورت می‌گیرد/
ارائه تسهیلات جذب در نهادهای فنّاور به دانش‌آموختگان برتر

بنیاد ملی نخبگان با امضای قرارداد کارگزاری با مؤسسه میزان گستران شریف، فرآیندهای معرفی، استخدام و نظارت بر اشتغال مشمولان را راهبری می‌کند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد با هدف ایجاد شرایطی برای اشتغال هدفمند و جذب دانش‌آموختگان برتر در نهادهای صنعتی و فنّاورانه جایزه‌ای با عنوان بهره‌مندی دانش‌آموختگان برترِ دانشگاهی از تسهیلات جذب در نهادهای فنّاورانه (جایزۀ شهید تهرانی‌مقدم) را طراحی و اجرا کرده است.

به موجب این جایزه، چناچه مشمول جایزۀ مذکور از سوی نهادی فنّاور استخدام شود؛ بنیاد ملی نخبگان با پرداخت بخشی از حقوق وی به شرکت استخدام‌کننده، از اشتغال وی حمایت‌ می‌کند.

منظور از نهاد فنّاور؛ نهادی است که فعالیت آن با محوریت فنّاوری و نوآوری (از قبیل مراکز رشد، شرکت‌های مستقر در پارک‌های علم و فنّاوری، بنگاه‌های صنعتی و شرکت‌های دانش‌بنیان) باشد.

با توجه به موارد فوق، بنیاد ملی نخبگان با امضای قرارداد کارگزاری با موسسه میزان گستران شریف، فرآیندهای معرفی، استخدام و نظارت بر اشتغال مشمولان را راهبری می‌کند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند سؤالات و درخواست‌های خود را از طریق نشانی الکترونیکی info@fanavard.com برای کارگزاری ارسال کنند.

تاریخ انتشار : 1397/10/19
کد : 510
تعداد بازدید: 41

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس بنیاد ملی نخبگان: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601

آدرس بنیاد نخبگان استان گیلان: رشت- میدان بسیج (صیقلان)-کوچه شهید حمیدرضا صادقی- جنب شورای اسلامی شهر رشت کد پستی 34173-41836  تلفن: 33360900-013 دور نگار: 33321611-013 آدرس الکترونیکی: guilan@bmn.ir