سه شنبه 25 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری مرکز نوآوری دانشگاه بیرجند افتتاح می‌شود

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در ادامه سفرهای استانی خود برای افتتاح مرکز نوآوری دانشگاه بیرجند به استان خراسان جنوبی سفر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در راس هیاتی برای بازدید از روند انجام پروژه ها و طرح‌های نوآورانه و فناورانه مراکز علمی و شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپی صبح امروز وارد استان خراسان جنوبی شد.

ستاری در این سفر یک روزه پس از ورود به استان خراسان جنوبی به شهر قائن سفر کرده و از شرکت های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناوری قائن و شرکت دانش بنیان تروند زعفران بازدید می کند.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری پس از بازگشت از قائن به بیرجند، از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری خراسان جنوبی و شرکت کشت بافت خاوران نیز بازدید خواهد کرد.

ستاری در این سفر یک روزه، از شرکت دانش بنیان صنعتی سی‌مهر کویر که در زمینه تولید محصولات UPVC فعالیت می کند و شرکت دانش بنیان بهبود صنعت بیرجند که در حوزه تولید ماشین آلات صنعتی فعال است، بازدید می کند.

افتتاح و بازدید از مرکز نوآوری دانشگاه بیرجند از دیگر برنامه های ستاری در این سفر است. همچنین دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان نیز از دیگر برنامه های معاون علمی در این سفر استانی خواهد بود.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در نشست شوای اداری استان که با حضور فناوران، نخبگان، اساتید دانشگاه ها و مسوولین استانی شرکت می کند تا از نزدیک با مشکلات و موانع موجود بر سر راه توسعه علم و فناوری استان خراسان جنوبی آشنا شده و برای پیشبرد سریع تر و بهتر اهداف و برنامه های جاری در این حوزه قدامات لازم در نظر گرفته شود.

تاریخ انتشار : 1397/10/17
کد : 509
تعداد بازدید: 30

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس بنیاد ملی نخبگان: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601

آدرس بنیاد نخبگان استان گیلان: رشت- میدان بسیج (صیقلان)-کوچه شهید حمیدرضا صادقی- جنب شورای اسلامی شهر رشت کد پستی 34173-41836  تلفن: 33360900-013 دور نگار: 33321611-013 آدرس الکترونیکی: guilan@bmn.ir