جمعه 9 آبان 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بازدید دانش آموزان استعدادهای برتر منتخب مدارس خلاقیت و ایده پردازی از شرکت دانش بنیان تولیدی مهندسی شعله صنعت رشت

بنیاد نخبگان استان گیلان با هدف توانمندسازی و آشنایی دانش­ آموزان استعداد برتر و منتخب مدرسه خلاقیت و ایده ­پردازی با ظرفیت‌های علمی، تحقیقاتی و صنعتی استان گیلان و ایجاد امید و انگیزه در بین آنان، برنامه بازدید تعدای از منتخبین مدارس خلاقیت و ایده­ پردازی شهرستان بندر انزلی از شرکت دانش­ بنیان تولیدی مهندسی شعله صنعت رشت را در روز پنج شنبه دوم آبان سال جاری برگزار نمود. 

در این بازدید یک روزه دانش ­آموزان (پسر) منتخب دوره­ های مقدماتی و تکمیلی شهرستان بندرانزلی شرکت داشتند. در ابتدای این بازدید نشست هم اندیشی دانش­ آموزان با مدیر شرکت تولیدی مهندسی شعله صنعت برگزار گردید. در این نشست آقای مهندس نبی ­زاده مدیر شرکت در خصوص چگونگی شکل­ گیری این واحد تولیدی و ظرفیت ­های منحصر به فرد آن در کشور سخنانی ایراد کرد، ایشان همچنین دربخشی از سخنان خود به نقش تاثیر­گذار شرکت تولیدی مهندسی شعله صنعت در تامین مشعل واحدهای صنعتی کشور و پالایشگاهها در دوران تحریم اشاره کردند.

شرکت تولیدی و مهندسی شعله‌صنعت با هدف پاسخگویی به این نیاز مبرم در سال ۱۳۶۷ توسط کارشناسی با تجربه چندین ساله در صنایع نفت و گاز تشکیل شد و تاکنون به عنوان فعال‌ترین شرکت ایرانی نقش تعیین‌کننده‌ای در بهینه‌سازی سیستم سوخت‌رسانی و کنترل سوخت کوره‌های صنعتی ایران داشته است. این شرکت بعنوان بزرگترین تولیدکننده مشعل برای کوره‌های صنعتی در خاورمیانه با استفاده از تجربه شرکت‌های معتبر بین‌المللی، طراحی‌های خود را براساس آخرین پیشرفت‌های تکنولوژیک در زمینه سوخت و شعله‌دهی انجام می‌دهد.

شرکت شعله‌صنعت در سال 1375 با تجهیز مجموعه‌ای واقع در شهرصنعتی رشت از شرکتی صرفاً مهندسی به شرکتی تولیدی-مهندسی تبدیل شد. این امر در راستای کارآفرینی و تسریع بخشیدن به اهداف بلندمدت این شرکت بسیار موفقیت آمیز بوده است.

گزارش تصویری

تاریخ انتشار : 1398/08/10
کد : 148
تعداد بازدید: 277

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس بنیاد ملی نخبگان: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601

آدرس بنیاد نخبگان استان گیلان: رشت- میدان بسیج (صیقلان)-کوچه شهید حمیدرضا صادقی- جنب شورای اسلامی شهر رشت کد پستی 34173-41836  تلفن: 33360900-013 دور نگار: 33321611-013 آدرس الکترونیکی: guilan@bmn.ir