جمعه 9 آبان 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بازدید علمی، فرهنگی و تحقیقاتی دانش آموزان استعدادهای برتر از شرکت تولیدی مهندسی شعله صنعت رشت

بنیاد نخبگان استان گیلان با هدف توانمند سازی دانش آموزان استعدادهای برتر منتخب مدارس خلاقیت و ایده پردازی برگزار می کند:

برنامه بازدید علمی، فرهنگی و تحقیقاتی دانش آموزان استعدادهای برتر از شرکت تولیدی مهندسی شعله صنعت رشت  

بنیاد نخبگان استان گیلان در نظر دارد تا در راستای فعالیت‌های علمی و فرهنگی و با هدف توانمندسازی و آشنایی دانش آموزان استعداد برتر و منتخب مدرسه خلاقیت و ایده­پردازی با ظرفیت‌های علمی، تحقیقاتی و فرهنگی استان گیلان و ایجاد امید و انگیزه در بین آنان، برنامه بازدید از شرکت دانش بنیان تولیدی مهندسی شعله صنعت رشت را در روز پنج شنبه دوم آبان سال جاری برگزار نماید. در این بازدید یک روزه تعداد 15 نفر از دانش­آموزان (پسر) دوره های مقدماتی و تکمیلی شهرستان بندر انزلی شرکت دارند.

شرکت تولیدی و مهندسی شعله‌صنعت با هدف پاسخگویی به این نیاز مبرم در سال ۱۳۶۷ توسط کارشناسی با تجربه چندین ساله در صنایع نفت و گاز تشکیل شد و تاکنون به عنوان فعال‌ترین شرکت ایرانی نقش تعیین‌کننده‌ای در بهینه‌سازی سیستم سوخت‌رسانی و کنترل سوخت کوره‌های صنعتی ایران داشته است. این شرکت بعنوان بزرگترین تولیدکننده مشعل برای کوره‌های صنعتی در خاورمیانه با استفاده از تجربه شرکت‌های معتبر بین‌المللی، طراحی‌های خود را براساس آخرین پیشرفت‌های تکنولوژیک در زمینه سوخت و شعله‌دهی انجام می‌دهد.

شرکت شعله‌صنعت در سال 1375 با تجهیز مجموعه‌ای واقع در شهرصنعتی رشت از شرکتی صرفاً مهندسی به شرکتی تولیدی-مهندسی تبدیل شد. این امر در راستای کارآفرینی و تسریع بخشیدن به اهداف بلندمدت این شرکت بسیار موفقیت آمیز بوده است.

شرکت شعله‌صنعت

تاریخ انتشار : 1398/08/01
کد : 146
تعداد بازدید: 199

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس بنیاد ملی نخبگان: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601

آدرس بنیاد نخبگان استان گیلان: رشت- میدان بسیج (صیقلان)-کوچه شهید حمیدرضا صادقی- جنب شورای اسلامی شهر رشت کد پستی 34173-41836  تلفن: 33360900-013 دور نگار: 33321611-013 آدرس الکترونیکی: guilan@bmn.ir