پنج شنبه 1 اسفند 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

میزگرد علمی-تخصصی پلیس استان گیلان و بنیاد نخبگان استان گیلان برگزار شد

همزمان با هفته نیروی انتظامی و با هدف تحقق شعار "پلیس: آموزش همگانی، پیشگیری اجتماعی، آرامش عمومی" میزگرد علمی-تخصصی پلیس استان گیلان با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان گیلان، همزمان با هفته نیروی انتظامی با همت دفتر تحقیقات کاربردی نیروی انتظامی استان گیلان،  میزگرد علمی-تخصصی با موضوع "بررسی عوامل موثر بر گرایش به پدیده خودکشی در استان گیلان" و با هدف تحقق شعار "پلیس: آموزش همگانی، پیشگیری اجتماعی، آرامش عمومی" روز سه شنبه 16 مهر سال جاری در ساختمان پلیس فتا استان گیلان برگزار شد.

در این میزگرد که تعدادی از مستعدان استان، نمایندگان نهاد های فرهنگی و دانشگاهی استان گیلان و مسئولین و کارشناسان نیروی انتظامی استان گیلان نیز حضور داشتند، آقای دکتر اصفهانی رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان طی سخنانی با تبریک هفته نیروی انتظامی، از نیروی انتظامی استان گیلان به ویژه دفتر تحقیقات کاربردی در خصوص اهتمام پلیس به موضوع آسیب های اجتماعی به ویژه خودکشی که جامعه با این پدیده شوم روبروست، تشکر نمودند. ایشان با تاکید بر توجه به معضل پدیده آسیب های اجتماعی در جامعه اظهار داشتند: ضروری است برای پیشگیری، جلوگیری و مبارزه با آسیب های اجتماعی همه دستگاه های اجرایی و فرهنگی استان با پلیس همکاری نمایند.

آقای دکتر اصفهانی نقش خانواده ها در این مورد را مهم ارزیابی کردند و افزودند: نگاهی به آمارها در جامعه در خصوص آسیب های اجتماعی، ضرورت بهره­برداری از ظرفیت نیروی انسانی نخبه و مستعد برای علت­یابی و پیشگیری از پدیده خودکشی را آشکار می سازد.

رئیس نخبگان استان گیلان در پایان آمادگی بنیاد نخبگان استان گیلان در خصوص ارائه مشاوره و راهکارهای لازم از سوی استعدادهای برتر و نخبگان استان گیلان به پلیس در خصوص پیشگیری و علت یابی موضوع خودکشی اعلام داشتند. 

گزارش تصویری

تاریخ انتشار : 1398/07/17
کد : 134
تعداد بازدید: 86

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس بنیاد ملی نخبگان: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601

آدرس بنیاد نخبگان استان گیلان: رشت- میدان بسیج (صیقلان)-کوچه شهید حمیدرضا صادقی- جنب شورای اسلامی شهر رشت کد پستی 34173-41836  تلفن: 33360900-013 دور نگار: 33321611-013 آدرس الکترونیکی: guilan@bmn.ir