شنبه 10 آبان 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اطلاعیه: برگزاری «هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» و «بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور

اطلاع رسانی در خصوص فرآیند خرید از هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همانند سال‌های گذشته و در تعامل و همکاری نزدیک با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ نسبت به برگزاری «هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» هم‌زمان با «بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور» در تاریخ 26 تا 29 آذرماه سال جاری اقدام نموده است. براساس تجربه شش دوره برگزاری این رویداد و به‌منظور افزایش بهره‌برداری از تسهیلات ایجادشده، خواهشمند است در خصوص موارد ذیل دستور توجه  فرمایند.

1-  بر اساس سطح‌بندی محصولات بخشی از مبلغ خرید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران توسط مراکز علمی و پژوهشی دولتی بین 10 تا 40 درصد تا سقف معینی موردحمایت قرار خواهد گرفت.

2-     به‌منظور تسهیل در ارائه حمایت‌ها، کلیه فرایندها (اعم از ثبت پیش فاکتور و پیگیری بعدی آن‌ها) به‌صورت الکترونیکی انجام خواهد شد؛ پیشنهاد می­شود اعضای محترم هیئت‌علمی پیش از حضور در نمایشگاه، از طریق سامانه نمایشگاه به نشانی www.iranlabexpo.ir، فهرست شرکت‌ها و محصولات حاضر در نمایشگاه، مشخصات و مستندات فنی آن‌ها را مشاهده نموده و مقایسه‌های لازم را با محصولات مشابه انجام دهند. همچنین مشخصات تماس خریداران دوره‌های قبل نیز به‌منظور آگاهی از کیفیت و عملکرد محصولات، در سایت قابل‌رؤیت است.

3-     قبل از برگزاری نمایشگاه امکان صدور پیش فاکتور توسط شرکت‌ها وجود دارد اما پیشنهاد می‌شود هریک از اعضای محترم هیئت‌علمی ، ضمن بازدید از نمایشگاه، محصولات را بررسی و پس از مذاکره حضوری، پیش فاکتور دریافت کنند.

4-     معاونت بعد از برگزاری نمایشگاه کلیه پیش‌فاکتورهای ثبت‌شده را دسته‌بندی و برای اولویت‌بندی، تأیید و عقد قرارداد در کارتابل الکترونیکی نماینده رسمی که از سوی آن دستگاه معرفی می‌شود، قرار خواهد داد. فرمت معرفی نماینده رسمی و رابط سامانه قابل دانلود از سایت است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی http://iranlabexpo.ir مراجعه شود

تاریخ انتشار : 1398/09/09
کد : 10165
تعداد بازدید: 49

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس بنیاد ملی نخبگان: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601

آدرس بنیاد نخبگان استان گیلان: رشت- میدان بسیج (صیقلان)-کوچه شهید حمیدرضا صادقی- جنب شورای اسلامی شهر رشت کد پستی 34173-41836  تلفن: 33360900-013 دور نگار: 33321611-013 آدرس الکترونیکی: guilan@bmn.ir