شنبه 4 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با سفر یک‌روزه معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری به استان لرستان:

«فلک‌الافلاکی‌ها» میزبان زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری شدند

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری با هدف بازدید از واحدهای دانش‌بنیان و توسعه زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری به استان لرستان سفر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، استان لرستان روز سه شنبه میزبان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری است. ستاری و معاونانش در نخستین بخش سفر خود  با حضور در بروجرد ، به واحدهای فناور و دانش‌بنیان مستقر سری می‌زنند، با فعالان فناور این واحدها درباره مشکلاتشان، نیازهای زیست‌بوم اقتصاد دانش‌بنیان و برنامه‌های نوآورانه آینده‌شان گفت‌وگو می‌کنند. استان‌دار و مسئولان استانی از معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری استقبال کردند.

 

شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاه آیت‌الله بروجردی، نخستین میزبان معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری و همراهانش است. ستاری در ادامه مرکز نوآوری این دانشگاه را افتتاح می‌کند.

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری به خرم آباد می‌رود و از 2 مجتمع دانش‌بنیان «کشت و صنعت خرمان» و «داروسازی دکتر جهانگیر» که در شهرک صنعتی شماره یک مستقر است دیدن می‌کند.

بازدید از مراکز علمی و فناور دانشگاه‌های لرستان و علوم پزشکی، بخش دیگری از سفر معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری به استان لرستان است.

واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان لرستان، میزبان رییس ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان است و ستاری، ضمن دیدن دستاوردهای این واحدها، شنونده توانمندی‌ها و دغدغه‌های فناوران مستقر در این پارک خواهد بود.

رییس ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان همچنین حضور در مرکز رشد جهاد دانشگاهی و مرکز رشد سلامت برای گفت‌وگو با فعالان فناور مستقر در این مراکز را در برنامه دارد.

در بخش دیگری از این سفر، معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری و سید احمد میرعمادی  امام جمعه خرم‌آباد و نماینده مقام معظم رهبری در استان لرستان   دیدار و گفت‌وگو می‌کنند.

 

شرکت در نشست شورای اقتصاد مقاومتی استان لرستان و سخنرانی در جمع مسئولان استانی با محور اقتصاد دانش‌بنیان، اهمیت نوآوری و زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری پایان‌بخش سفر یک‌روزه معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری به استان لرستان است.

تاریخ انتشار : 1397/12/21
کد : 603
تعداد بازدید: 12

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس بنیاد ملی نخبگان: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601

آدرس بنیاد نخبگان استان گیلان: رشت- میدان بسیج (صیقلان)-کوچه شهید حمیدرضا صادقی- جنب شورای اسلامی شهر رشت کد پستی 34173-41836  تلفن: 33360900-013 دور نگار: 33321611-013 آدرس الکترونیکی: guilan@bmn.ir