برگزار شد

با همت بنیاد نخبگان استان گیلان و در راستای توسعه مهارت‌های زندگی مرتبط با نظام نخبگانی،  وبینار آموزشی "ادبیات، هنر و تاب‌آوری اجتماعی"  برگزار شد.

بنیاد نخبگان استان گیلان در راستای فعالیت‌های آموزشی و توانمند سازی و با هدف ارتقای مهارت‌های زندگی استعدادهای برتر در چارچوب گفتمان اسلامی وبینار آموزشی ادبیات، هنر و تاب‌آوری اجتماعی را روز چهارشنبه 13 مرداد سال جاری برای نخبگان و استعدادهای برتر کشور برگزار نمود.

در ابتدای این برنامه آقای دکتر اصفهانی رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان ضمن خوشامدگویی به شرکت کنندگان و میهمان برنامه سرکار خانم دکتر نظری، با اشاره به مناسبت 24 ذی الحجه و روز مباهله و گرامیداشت آن، اظهار داشتند: این روز یکی از روزهای مهم در تاریخ اسلام است به جهت آنکه در تثبیت امر ولایت و جایگاه رفیع اهل بیت (ع) نقش مهمی دارد. آقای دکتر اصفهانی ضمن تشکر از خانم دکتر نظری بابت اهتمام و اعلام آمادگی ایشان برای همکاری با بنیاد نخبگان استان گیلان، این همکاری را منشاء اثرگذاری برای استعدادهای برتر دانستند و از این بابت از ایشان تقدیر نموده و اظهار امیدواری کردند که این برنامه در ادامه و راستای برنامه‌های قبلی، مورد توجه و بهره‌برداری شرکت کنندگان قرار گیرد.

خانم دکتر نظری پژوهشگر و جامعه‌شناس گروه‌های اجتماعی ضمن تشکر از آقای دکتر اصفهانی و بنیاد نخبگان استان گیلان به جهت تدارک و هماهنگی برای برگزاری این وبینار، طی سخنانی در خصوص تعریف تاب‌آوری، ویژگی‌های تاب‌آوری، چگونگی بروز تاب‌آوری، ظرفیت‌های تاب‌آوری، راه‌های رسیدن به تاب‌آوری، زندگی تاب‌آورانه و مصادیق ادبی ایرانی تاب‌آوری و مصادیق هنری تاب‌آوری اجتماعی را به تفصیل برای شرکت کنندگان تشریح نموده و در پایان به پرسش‌های آنان پاسخ دادند.  

تاریخ انتشار : 1400/05/17
کد : 20800
تعداد بازدید: 89