مراسم تقدیر از برترین‌های آزمون سراسری سال 1399 استان گیلان برگزار شد

بنیاد نخبگان استان گیلان برگزار نمود:   

بنیاد نخبگان استان گیلان در راستای فعالیت‌های فرهنگی و الگوسازی استعدادهای برتر و با هدف تجلیل از نفرات برتر آزمون سراسری سال 1399، طی مراسمی در روز دوشنبه ششم اردیبهشت سال جاری با حضور رییس اداره استعدادهای درخشان اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان و مدیر دبیرستان فرزانگان رشت، از نفرات برتر آزمون سراسری سال 1399 تقدیر به عمل ‌آورد. این مراسم در فضای باز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید. در ابتدای این مراسم آقای دکتر اصفهانی ضمن آرزوی قبولی طاعات حاضرین و تبریک میلاد امام حسن مجتبی (ع)، به شرکت کنندگان خیر مقدم عرض نموده و از قبول دعوت میهمانان برای شرکت در این مراسم تشکر کردند.

رییس بنیاد نخبگان استان گیلان با برشمردن وظایف بنیاد نخبگان در رده‌های مختلف دانشجویی و دانش‌آموزی، به ارتباط بنیاد نخبگان با آموزش و پرورش اشاره کردند و افزودند: در برنامه ملی شهاب بنیاد نخبگان با همکاری آموزش و پرورش در کار استعدادیابی و هدایت تحصیلی همکاری خوبی دارند و همچنین ارتباط خوبی نیز بنیاد نخبگان با مدارس استعدادهای درخشان در برگزاری برنامه‌های مختلف بویژه در تقدیر از مستعدین داریم.

 آقای دکتر اصفهانی افزودند: قاعده بنیاد این است که مراسم تقدیر به صورت عمومی و با حضور جمعیت بیشتری از دانش‌آموزان انجام شود، زیرا اعتقاد این است که مراسم بعمل آمده ضمن اینکه تقدیر از خود شخص برگزیده بابت تلاش‌های اوست، ولی اجرای آن با حضور سایر دانش‌آموزان نوعی الگوسازی برای دیگران و ترغیب آنان برای تلاش بیشتر است، ولی بخاطر حفظ موازین بهداشتی ناگزیر مراسم را در سطح محدودتری برگزار می‌کنیم  که حداقل تقدیر از برگزیدگان را بجا آورده باشیم. البته امید است با مساعد شدن شرایط، بتوانیم مراسم تقدیر را با حضور حداکثری دانش‌آموزان و اولیای ایشان و مسئولان آموزش و پروش اجرا کنیم تا خواسته ما که الگوسازی از یک جوان موفق است، تامین بشود.

آقای دکتر اصفهانی با مخاطب قرار دادن برگزیدگان، بر رسالت ایشان بعنوان استعدادهای برتری که در ابتدای مسیر نخبگی قرار دارند، تاکید کرده و ایشان را به تلاش برای ایفای خدمت بی‌منت و اثرگذار برای استان و کشورشان سفارش کردند.

در پایان این مراسم نفرات برگزیده آزمون سراسری سال 1399 از رییس بنیاد نخبگان استان گیلان جوایز و لوح تقدیر دریافت نمودند.

گالری تصاویر

تاریخ انتشار : 1400/02/06
کد : 20758
تعداد بازدید: 29