انعقاد تفاهم نامه همکاری بین بنیاد نخبگان استان گیلان و دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان

دکتر اصفهانی رییس بنیاد نخبگان استان گیلان:

دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان یک رکن مهم آموزشی و پژوهشی استان، جایگاه مهمی برای شناسایی دانشجویان مستعد و تشکیل اجتماعات نخبگانی دارد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان گیلان، آقای دکتر اصفهانی رییس بنیاد نخبگان استان گیلان روز سه شنبه 31 فروردین سال جاری با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با آقای دکتر دوستار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار آقای دکتر اصفهانی ضمن آرزوی قبولی طاعات حاضرین در جلسه از فیوضات ماه پر فضیلت و مبارک رمضان، از دانشگاه آزداد اسلامی واحد استان گیلان و مدیریت آن تقدیر نمودند و از آقای دوستار بعنوان مدیری توانمند و با سابقخ خدمات موثر یاد نمودند. ایشان با اشاره به سفر سال گذشته آقای دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان به استان گیلان و بازدید از نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، آن را نمونه بارز توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی گیلان ذکر کردند.

رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان با توجه به همکاری و ارتباط دانشگاه آزاد اسلامی با سه وزارتخانه علوم، بهداشت و آموزش و پرورش آن را نشانه جامع بودن این دانشگاه دانست و افزودند: دانشگاه آزاد می‌تواند زمینه رشد و شکوفایی دانشجویان و شرکت‌های دانش بنیان را در استان گیلان فراهم نماید. آقای دکتر اصفهانی با اشاره به رسالت بنیاد نخبگان استان گیلان در شناسایی استعدادهای استان و فراهم نمودن زمینه رشد و اثر گذاری آنان در جامعه،  اظهارداشتند: بنیاد نخبگان استان گیلان و دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان می‌توانند در استعدادیابی و توانمندسازی استعدادهای برتر استان گیلان با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند. رییس بنیاد نخبگان استان گیلان یکی از زمینه‌های همکاری بنیاد نخبگان با دانشگاه آزاد اسلامی را همکاری برای اجرای طرح شهید احمدی روشن دانستند و ضمن تشریح این طرح، اجرای آن را گامی در جهت رفع مشکلات اساسی استان گیلان برشمردند. رییس بنیاد نخبگان استان گیلان اظهار امیدواری نمودند انعقاد این تفاهم‌نامه بین بنیاد نخبگان استان گیلان و دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان سر آغاز همکاری‌های مشترک برای شناسایی و حمایت از مستعدان و شرکت‌های دانش بنیان استان گیلان باشد.

در ابتدای این دیدار آقای دکتر دوستار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ضمن خیر مقدم و تشکر از آقای دکتر اصفهانی و هیئت همراه، با تشریح ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و ارائه گزارشی از دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، اظهار امیدواری نمودند امضای این تفاهم‌نامه زمینه مناسبی برای استفاده دانشجویان دانشگاه آزاد از ظرفیت‌های بنیاد ملی نخبگان را فراهم نماید.

در این جلسه که کارشناسان بنیاد نخبگان استان گیلان و معاونین دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان نیز حضور داشتند، تفاهم نامه همکاری‌های مشترک بین بنیاد نخبگان استان گیلان و دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان پس از امضا بین آقای دکتر اصفهانی و آقای دکتر دوستار  مبادله گردید.

این جلسه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید.

 

تاریخ انتشار : 1400/02/04
کد : 20757
تعداد بازدید: 30