مصاحبه آقای مهندس عادلی مدیر محترم شرکت تولیدی و مهندسی شعله صنعت با انجمن احتراق ایران

موضوع: روند رو به رشد مشعل های کوره های صنعتی در ایران

نشست انجمن احتراق ایران با موضوع "روند رو به رشد مشعل‌های کوره‌های صنعتی در ایران" به میزبانی خانم مهندس خوشنویسان و با حضور آقای مهندس ایوب عادلی مدیرعامل شرکت تولیدی و مهندسی شعله صنعت (لینک خبر در وب سایت انجمن احتراق ایران)

لینک مصاحبه

  https://instagram.com/iraniancombustioninstitute?igshid=7ninud20gvw1

شرکت دانش بنیان تولیدی و مهندسی شعله صنعت

شرکت دانش بنیان تولیدی و مهندسی شعله صنعت به عنوان بزرگترین تولیدکننده مشعل کورههای صنعتی در خاورمیانه همکاری فنی گسترده‌­ای با شرکت­‌های معتبر ملی و بین المللی داشته و محل فعالیت آن در شهر صنعتی رشت می­‌باشد. شرکت تولیدی و مهندسی شعلهصنعت با هدف تبدیل سوخت کوره‌های صنعتی توسط تعدادی از کارشناسان کارآزموده از صنایع نفت و گاز آغاز به کار نمود. این شرکت در حال حاضر مشعلهایی با ظرفیت 4 هزار تا 170 میلیون کیلوکالری در ساعت برای صنایع مختلف کشور و در گستره ملی و بینالمللی تولید میکند. شرکت شعلهصنعت در سال 1375 با تجهیز مجموعه‌ای واقع در شهرصنعتی رشت از شرکتی صرفاً مهندسی به شرکتی تولیدی-مهندسی تبدیل شد. این امر در راستای کارآفرینی و تسریع بخشیدن به اهداف بلندمدت این شرکت بسیار موفقیت‌­آمیز بوده است.

پیرو تحقیقات مداوم کارشناسان این شرکت، به عنوان قلب تپنده کشور در بخش احتراق صنعتی، تصمیم به تغییر اساسی در طراحی تولیدات گرفته شد. این امر در بهبود کیفیت و یکنواختی شعلۀ مشعلهای صنعتی بسیار موثر بوده است. با هدف بینیاز نمودن صنعت سیمان از شرکتهای خارجی و جلوگیری از خروج ارز از کشور، پس از چند سال مطالعه و تلاش شبانه‌روزی کارشناسان شرکت تولیدی و مهندسی شعلهصنعت، اولین مشعل سیمان تولید داخل ساخته و با موفقیت در سیمان اصفهان نصب و راهاندازی شد. شرکت تولیدی و مهندسی شعلهصنعت مفتخر است که در چند سال گذشته در تهیه مشعلهای صنعت سیمان و قطعات یدکی آن کمک حال این صنعت عظیم بوده است. شرکت تولیدی و مهندسی شعلهصنعت در سال 1393 نائل به دریافتتاییدیه صلاحیت شرکتها و موسسات دانشبنیاناز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شده و نام این شرکت در فهرستشرکتهای تولیدکنندۀ کالاخدمتِ­ دانشبنیانثبت گردید.

وب سایت شرکت  تولیدی و مهندسی  شعلهصنعت

 

تاریخ انتشار : 1399/12/19
کد : 20748
تعداد بازدید: 66