جمعه 28 دی 1397

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بازدید رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان از برگزاری برنامه ملی شهاب در شهرستان صومعه‌سرا

آقای دکتر اصفهانی: احساس مسئولیت آموزگاران، اصلی‌ترین پشتوانه پیشبرد اهداف برنامه ملی شهاب است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان گیلان آقای دکتر اصفهانی رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان به همراه کارشناس ناظر برنامه ملی شهاب و رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش استان گیلان روز سه شنبه 25 اردیبهشت سال جاری از نحوه اجرای برنامه ملی شهاب در شهرستان صومعه‌سرا بازدید نمودند. در این بازدیدها رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان صومعه‌سرا و معاونین ایشان نیز حضور داشتند.

آقای دکتر اصفهانی در ابتدا با حضور در اداره آموزش و پرورش شهرستان صومعه‌سرا با آقای فیض بخش رئیس اداره آموزش و پرورش این شهرستان دیدار نمودند. دو طرف در این دیدار ضمن بررسی مسائل مربوط به برنامه ملی شهاب در شهرستان صومعه‌سرا، در خصوص امکان اجرای سایر برنامه‌های مشترک برای دانش آموزان مستعد شهرستان صومعه سرا به تبادل نظر پرداختند. رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان با توجه به ظرفیت‌های بالای استعدادهای دانش آموزی موجود در شهرستان صومعه‌سرا، آمادگی بنیاد نخبگان استان گیلان را در اجرای برنامه‌های علمی مشترک، جهت تقویت و توانمند سازی دانش آموزان مستعد این شهرستان اعلام نمودند.

سپس آقای دکتر اصفهانی با هیئت همراه و با حضور رئیس و معاونین آموزش و پرورش شهرستان صومعه‌سرا از برگزاری برنامه ملی شهاب در مدارس دخترانه 17 شهریور و پسرانه شهید مدرس بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای برنامه ملی شهاب قرار گرفتند. در این دیدارها رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان ضمن گفتگو با آموزگاران برنامه ملی شهاب و حضور در کلاس‌های درسی، از زحمات آموزگاران در پیشبرد برنامه شهاب تقدیر نموده و به سئوالات آنان در خصوص برنامه ملی شهاب پاسخ دادند. ایشان احساس مسئولیت آموزگاران را بزرگترین پشتوانه و اصلی‌ترین انگیزه برای پیشبرد اهداف این برنامه برشمردند و از آموزگاران و مربیان خواستند نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص اجرای برنامه ملی شهاب، به ستاد اجرایی برنامه ملی شهاب در استان اعلام کنند تا از آنها در بهبود برنامه استفاده شود. در پایان آقای دکتر اصفهانی رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان از پژوهشسرای دانش آموزی قائم (عج) این شهرستان بازدید نمودند.

لازم به ذکر است برنامه ملی شهاب از سال 1395 در شهرستان صومعه‌سرا در حال برگزاری است و تعداد 2596 نفر دانش آموز در دو پایه چهارم و پنجم تحت پوشش برنامه ملی شهاب در این شهرستان هستند.

گزارش تصویری

تاریخ انتشار : 1397/02/27
کد : 152
تعداد بازدید: 98

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس بنیاد ملی نخبگان: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601

آدرس بنیاد نخبگان استان گیلان: رشت- میدان بسیج (صیقلان)-کوچه شهید حمیدرضا صادقی- جنب شورای اسلامی شهر رشت کد پستی 34173-41836  تلفن: 33360900-013 دور نگار: 33321611-013 آدرس الکترونیکی: guilan@bmn.ir