شنبه 10 آبان 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برگزاری نشست اعضای شورای علمی بنیاد نخبگان استان گیلان با حضور دکتر سعید سهراب پور مشاور عالی بنیاد ملی نخبگان

نشست اعضای شورای علمی بنیاد نخبگان استان گیلان با حضور دکتر سعید سهراب پور مشاور عالی بنیاد ملی نخبگان برگزار گردید

نشست اعضای شورای علمی بنیاد نخبگان استان گیلان روز یک شنبه 10 آذر سال جاری در دانشگاه گیلان برگزار گردید. در این نشست که به منظور هم افزایی و هم اندیشی در خصوص برنامه های در دست اقدام بنیاد نخبگان استان گیلان و برنامه ریزی و سیاست گذاری در خصوص برنامه های پیشنهادی سال آینده تشکیل گردید اعضای حاضر هرکدام نکته نظرات خود را در حضور مشاور عالی بنیاد ملی نخبگان بیان داشتند.

در این جلسه آقای دکتر اصفهانی رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان با بیان اینکه ارتباط خیلی خوب و نزدیکی میان دانشگاه گیلان و بنیاد نخبگان استان گیلان وجود دارد، در خصوص استفاده از ظرفیت و امکانات معاونت علمی ریاست جمهوری برای تاسیس کانون های نوآوری و شکوفایی در دانشگاه گیلان تاکید نمودند.

در این این جلسه همچنین مقرر گردید در جلسه ای مشترک با معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهورو اعضای شورای علمی بنیاد نخبگان استان گیلان موضوع حمایت معاونت علمی و فناوری از دانشگاه گیلان مطرح و پیگیری شود. در این جلسه آقای دکتر سهراب پور مشاور عالی بنیاد ملی نخبگان ضمن تقدیر از همکاری ها و حمایت های دانشگاه گیلان از بنیاد نخبگان استان گیلان در خصوص پیگیری موارد مطرح شده در تهران قول مساعدت دادند. 

تاریخ انتشار : 1398/09/11
کد : 10168
تعداد بازدید: 93

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس بنیاد ملی نخبگان: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601

آدرس بنیاد نخبگان استان گیلان: رشت- میدان بسیج (صیقلان)-کوچه شهید حمیدرضا صادقی- جنب شورای اسلامی شهر رشت کد پستی 34173-41836  تلفن: 33360900-013 دور نگار: 33321611-013 آدرس الکترونیکی: guilan@bmn.ir