بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/05/10 - 15:20
  • - تعداد بازدید: 15
  • - تعداد بازدیدکننده: 14
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

فراخوان ششمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

بنیاد علمی و فناوری جمیلی ششمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان را همزمان با روز جهانی علوم پایه و هفته پژوهش برگزار می‌کند.

ششمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان با هدف ایجاد عرصه‌ای برای رشد و نمو ایده‌های جدید کسب و کار برگزار می‌شود.

جوانان ایده پرداز، کسب و کار‌های نوپا و شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند ایده‌های خود را در ۵ حوزه شیمی، فیزیک، ریاضی و علوم کامپیوتر، علوم زیستی و زمین شناسی و رویکرد ویژه هوش مصنوعی در این جشنواره ثبت نموده و از حمایت‌های علمی و کسب و کار بنیاد علمی و فناوری جمیلی برخوردار شوند.

ششمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان پس از برگزاری ۵ دوره این جشنواره از سال‌های ۹۶ تا ۱۴۰۰ در آذرماه سال جاری نیز همزمان با روز جهانی علوم پایه و هفته پژوهش به صورت ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود.

لازم به توضیح است که ششمین دوره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان به همت بنیاد علمی و فناوری جمیلی و با همکاری ستاد خیرین وزارت علوم تحقیقات و فناوری، معاون نوآوری و تجاری سازی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بنیاد حامیان دانشگاه تهران، دانشکدگان علوم دانشگاه تهران و سایر نهاد‌ها و دانشکده‌های برتر کشور به منظور حمایت از ایده‌پردازان مستعد و ترویج فرهنگ خودباوری و توسعه کارآفرینی، ارزش آفرینی و ایجاد انگیزه و امید در جوانان کشور برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند از تاریخ ۱ مرداد ماه تا ۱ مهرماه سال جاری ایده‌های خود را به آدرس الکترونیکی https://ysf-persia.com/ ارسال نمایند.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 160383
کلمات کلیدی
مدیر طوسی
خبرنگار

مدیر طوسی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید