بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/08/26 - 13:37
  • - تعداد بازدید: 12
  • - تعداد بازدیدکننده: 12
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

شیوه نامه جشنواره تجلیل از فناوران برگزیده کشور

به استحضار می رساند کمیته علمی ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری، مسئولیت کارگروه انتخاب فناور و واحد فناور برتر استان گیلان را به پارک علم و فناوری گیلان واگذار نموده است. نظر به محدودیت زمانی تا برگزاری جشنواره استانی، خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا ذی نفعان آن مرکز شیوه نامه را از لینک https://b۲n.ir/p۶۳۶۲۷ دانلود و درخواست های خود را در قالب فرم شماره ۲ (گزارش گیری‌ از‌ شرکت‌کنندگان مندرج در شیوه نامه) تکمیل و همراه مستندات حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ به پست الکترونیکیatousamirzendehdel@gmail.com  ارسال نمایند. این کارگروه مطابق سنجه های ارزیابی انتخاب برگزیدگان، فرم های دریافتی را امتیازبندی نموده و به کمیته علمی اعلام می نماید. همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، سرکار خانم دکتر مرجان میرزنده دل با شماره تلفن ۰۹۱۱۸۸۸۲۷۰۳ معرفی می شوند. 

شایان ذکر است، متقاضیان فناور برتر، اشخاص حقیقی (هسته های فناور مراکز رشد، استارتاپ ها و تیم های فناور دارای ساختار غیرحقوقی) و متقاضیان واحد فناور برتر، اشخاص حقوقی (شرکت های فناور یا دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری و مراکز رشد استان) می باشند. خواهشمند است جهت تسهیل در فرآیند ارزیابی کارگروه فناور برتر و واحد فناور برتر کلیه مستندات مرتبط با طرح های ارسالی ضمیمه گردد. در ضمن شیوه نامه انتخاب فناور و واحد فناور برتر استان گیلان نیز به پیوست آمده است.

 

 

بیست و یکمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده در هفته پ‍ژوهش و فناوری ، شیوه­نامه اجرایی انتخاب فناوران برگزیده پژوهش و فناوری سال ۱۴۰۱ تدوین شده است.
 
  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 162173
کلمات کلیدی
مدیر طوسی
خبرنگار

مدیر طوسی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید