بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/08/23 - 14:26
  • - تعداد بازدید: 12
  • - تعداد بازدیدکننده: 11
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

رویداد آموزشی "معرفی دانش برنامه نویسی" برگزار شد

با همت بنیاد نخبگان استان گیلان و با همکاری اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش استان گیلان، رویداد آموزشی "معرفی دانش برنامه نویسی" برگزار شد:

بنیاد نخبگان استان گیلان در راستای فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی و بر اساس مفاد سند راهبردی کشور در امور نخبگان و به منظور تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان مدارس استعدادهای درخشان رویداد آموزشی معرفی دانش برنامه نویسی" را برگزار نمود.

در ابتدای این برنامه جناب آقای رستمی مدیر محترم دبیرستان دوره دوم میرزاکوچک خان رشت ضمن خوشامدگویی به شرکت کنندگان و میهمانان، گزارشی از فعالیتهای مدرسه میرزاکوچک خان رشت و افتخارات کسب شده در سال گذشته ارائه دادند. در ادامه آقای مهندس حیدری کارشناس بنیاد نخبگان استان گیلان ضمن تشکر از زحمات رییس محترم اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش استان گیلان و مدیر مدرسه میرزاکوچک خان رشت طی سخنانی با تشریح فعالیت های بنیاد نخبگان در خصوص استعداد یابی، توانمند سازی و هدایت استعدادها و کمک به اثر گذاری آنان در جامعه، برگزاری این کارگاه را در راستای برنامه های توانمند سازی دانش آموزان مستعد دانستند.

 ایشان همچنین با اشاره به سابقه همکاری بنیاد نخبگان و آموزش و پرورش به موضوع برنامه ملی شهاب و برگزاری مدارس خلاقیت و ایده پردازی پرداختند و برگزاری اینگونه رویدادها را گامی موثر در شناسایی استعداد های دانش آموزی دانستند.

 در ادامه جناب آقای دکتر فرشید مهردوست از استادان دانشگاه و متخصصین حوزه علوم کامپیوتر به عنوان مجری کارگاه ضمن تشکر از بنیاد نخبگان استان گیلان جهت برگزاری این کارگاه در خصوص مفهوم برنامه نویسی، تاریخچه زبان های برنامه نویسی، نحوه شروع یادگیری برنامه نویسی توضیحاتی ارائه نموده و با ارائه مثال های مختلف از شیوه کد نویسی برای شرکت کنندگان مطالبی بیان داشتند. ایشان در پایان کارگاه به سئوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند. لازم به اشاره است که در انتهای این مراسم به دانش آموزان شرکت کننده گواهی حضور اهدا گردید.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 162108
کلمات کلیدی
مدیر طوسی
خبرنگار

مدیر طوسی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید