بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/02/08 - 02:13
  • - تعداد بازدید: 15
  • - تعداد بازدیدکننده: 14
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

با همت بنیاد نخبگان استان گیلان و همزمان با روز جهانی مالکیت فکری وبینار آموزشی "حق مالکیت فکری، تعاریف و الزامات" برگزار شد.

بنیاد نخبگان استان گیلان در راستای فعالیت‌های آموزشی خود و با هدف توانمندسازی نخبگان و استعدادهای برتر و دانشجویان تحصیلات تکمیلی با همکاری پارک علم و فناوری استان‌گیلان، دانشگاه گیلان، دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دانشگاه آزاد اسلامی گیلان و اداره‌ کل ثبت اسناد و املاک گیلان وبینار آموزشی "حق مالکیت فکری، تعاریف و الزامات" را در روز چهارشنبه‌ هفتم اردیبهشت سال جاری برگزار نمود.

این وبینار که همزمان با روز جهانی مالکیت فکری برگزار گردید مورد استقبال دانشجویان تحصیلات تکمیلی و علاقمندان حوزه‌های شرکت‌های دانش بنیان قرار گرفت. در این برنامه آقای مهندس پویان پیر دیر (موسس و مدیرعامل موسسه نوآوری، انتقال فناوری و دارایی فکری مارلیک) که به عنوان سخنران و مدرس حضور داشت در خصوص عناوین تاریخچه حقوق مالکیت فکری، روز جهانی حقوق مالکیت فکری، توضیحات در مورد حق کپی رایت،آشنایی با ایده، آشنایی با برند، تعاریف حقوق مالکیت فکری، آشنایی با ثبت اختراع (پتنت)، آشنایی با مالکیت معنوی، تعریف حق اختراع و اسرار تجاری برای شرکت‌کنندگان سخنرانی نمود.

در پایان مدرس محترم به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند.

قابل ذکر است که با توجه به استقبال بعمل آمده از سوی شرکت‌کنندگان در وبینار، بنیاد نخبگان استان گیلان ادامه  این دوره ها را در هفته‌های آتی برگزار خواهد نمود.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 157814
کلمات کلیدی
مدیر طوسی
خبرنگار

مدیر طوسی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید