بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1402/03/02 - 12:30
  • - تعداد بازدید: 25
  • - تعداد بازدیدکننده: 24
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

با همت بنیاد نخبگان استان گیلان و در راستای اجرایی سازی شعار سال، رشد تولید و مهار تورم، نشست مشترک رییس محترم بنیاد نخبگان استان گیلان با مدیرعامل محترم شرکت تولیدی کانال پیش ساخته لوله و قطعات بتنی گیلان برگزار شد.

آقای دکتر شیرینی: هر کاری که با دانش شروع بشود موفقیت آن تضمین خواهد بود.

با همت بنیاد نخبگان استان گیلان در راستای اجرایی سازی شعار سال (رشد تولید و مهار تورم )و با هدف استفاده از ظرفیت نخبگان در افزایش رشد واحدهای تولیدی، نشست مشترک جناب آقای دکتر شیرینی رییس محترم بنیاد نخبگان استان گیلان با جناب آقای مهندس گلریز مدیرعامل محترم شرکت تولیدی کانال پیش ساخته لوله و قطعات بتنی گیلان برگزار شد. در ابتدای این جلسه که با حضور مدیران واحد های مختلف شرکت یاد شده جناب آقای مهندس گلریز ضمن خوشامد گویی به جناب آقای دکتر شیرینی از حضور ایشان در این شرکت، طی سخنانی با تاکید بر اینکه استفاده از ظرفیت و توانایی نخبگان در امور اجتناب ناپذیر است ضمن تشریح عملکرد  برنامه های شرکت، آمادگی خود را برای هرگونه همکاری با بنیاد نخبگان به ویژه کمک به توانمند سازی استعداهای برتر معرفی شده از سوی بنیاد نخبگان در قالب طرح های مختلف بنیاد اعلام نمودند.

در ادامه رییس محترم بنیاد نخبگان استان گیلان با تشکر از مدیریت محترم شرکت تولیدی کانال پیش ساخته لوله و قطعات بتنی گیلان برای دعوت از ایشان، اظهار داشتند: هر کاری که با دانش شروع بشود موفقیت آن تضمین خواهد شد. ایشان همچنین با تشریح برخی از طرح های بنیاد نخبگان، آمادگی این بنیاد را برای هر نوع همکاری جهت ارتقا توانمندیهای شرکت و نیز تسهیل شرایط برای به کارگیری ظرفیت نخبگان به ویژه دانشجویان عزیز برای حل مشکلات شرکت در قالب طرح هایی همچون شهید احمدی روشن که نتیجه آن افزایش تولید و کاهش بیکاری در سطح استان خواهد شد را اعلام نمودند.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 165597
کلمات کلیدی
مدیر حسین پور
خبرنگار

مدیر حسین پور

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید