بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/05/12 - 23:31
  • - تعداد بازدید: 10
  • - تعداد بازدیدکننده: 10
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازنشر/نگاهی کوتاه به تسهیلات و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان/ طرح جذب در نهادهای فنّاورانه (طرح شهید تهرانی‌مقدم)

بنیاد ملی نخبگان در راستای ایجاد شرایطی برای جذب دانش‌آموختگان برتر در نهادهای فنّاورانه و کمک به ایشان در جهت کسب مهارت‌های لازم برای دستیابی به اشتغالی پایدار، «طرح شهید تهرانی مقدم» را طراحی کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد ملی نخبگان در راستای ایجاد شرایطی برای جذب دانش‌آموختگان برتر در نهادهای فنّاورانه و کمک به ایشان در جهت کسب مهارت‌های لازم برای دستیابی به اشتغالی پایدار، «طرح شهید تهرانی مقدم» را طراحی کرده است.

راهبردهای اصلی بنیاد در طراحی این تسهیل، «پشتیبانی از اشتغال پایدار دانش‌آموختگان برتر»، «کمک به نهادهای فنّاورانه برای جذب نیروهای مستعد» و «ایجاد فرصت کسب تجربه و مهارت‌اندوزی برای دانش‌آموختگان برتر» بوده است.

برگزیدگان این طرح می‌توانند در نهادهای فنّاورانه (از قبیل مراکز رشد، شرکت‌های مستقر در پارک‌های علوم و فنّاوری، بنگاه‌های صنعتی و شرکت‌های دانش‌بنیان) مشغول به کار شوند و بنیاد بخشی از کارمزد (تا سقف 75 درصد) برای طی دورة آزمایشی حداکثر سه‌ماهه در نهاد فناورانة بکارگیرندة وی، اعتبار توانمندی مهارتی (معادل 75 درصد از هزینه‌های شرکت در برنامه‌های توانمندسازی شامل یادگیری مهارت‌های مورد نیاز برای جذب در نهادهای فناورانه) و تسهیلات فرهنگی ـ رفاهی (شامل: وام خرید/ ساخت مسکن، هدیة ازدواج و سایر تسهیلات فرهنگی) را به آنان اعطا می‌کند.

طرح جذب در نهادهای فنّاورانه (طرح شهید تهرانی‌مقدم) کلیک کنید

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 160436
کلمات کلیدی
مدیر طوسی
خبرنگار

مدیر طوسی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید