بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/02/20 - 12:43
  • - تعداد بازدید: 16
  • - تعداد بازدیدکننده: 14
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

آقای دکتر شیرینی رییس بنیاد نخبگان استان گیلان: طرح شهید احمدی روشن می‌تواند زمینه همکاری شایسته بین دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان و بنیاد نخبگان استان گیلان را فراهم نماید.

با هدف تبیین سیاست‌ها وآیین نامه‌های بنیاد ملی نخبگان، نشست رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان با اعضای هیئت علمی و دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر گزار شد.

dr.shirini

با هدف تبیین سیاست‌ها و آیین نامه های بنیاد ملی نخبگان، نشست رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان با مدیران، اعضای هیئت علمی و دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی گیلان عصر روز یکشنبه 17 اردیبهشت در حوزه معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر گزار شد.

در ابتدای این جلسه خانم دکتر ایده دادگران مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی سخنانی با خوشامدگویی به آقای دکتر شیرینی رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان و هیئت همراه،  از همکاری بنیاد نخبگان استان گیلان با آن دانشگاه تقدیر نمودند. در ادامه این نشست آقای دکتر شیرینی رئیس بنیاد نخبگان استان ضمن تشکر از دانشگاه علوم پزشکی گیلان به جهت تشکیل این نشست، طی سخنانی با تشریح فعالیت‌های بنیاد استانی بر اساس سند راهبردی کشور در امور نخبگان، یکی از وظایف مهم این بنیاد را موضوع شناسایی استعدادهای برتر، توانمندسازی و کمک به اثر گذاری آنان در جامعه برشمرد.

 ایشان در ادامه اظهار کردند که: دانشگاه‌ها می‌توانند در شناسایی و توانمندسازی استعدادهای برتر نقش تاثیر گذاری داشته باشند. رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان با اشاره به اهمیت تربیت و پرورش نیروی انسانی اظهار داشتند: فقط منابع طبیعی جزو سرمایه ها نیستند بلکه سرمایه اصلی و ماندگار هر کشور نیروی انسانی نخبه و استعداد برتر جامعه است که باید مورد توجه قرار بگیرد. آقای دکتر شیرینی در بخش دیگری از سخنان خود پرداختن به موضوع استعدادهای برتر که توانایی هدایت امور را در همه ساختار های جامعه دارند یک ضرورت شمرده و اعلام کردند که این مسئله می بایست به یک گفتمان عمومی تبدیل شود.

آقای دکتر شیرینی افزودند: دانشگاه ها از جمله مراکز مهمی هستند که در زمینه توانمندسازی استعدادهای برتر نقش برجسته ای ایفا می نمایند. رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان با تشریح طرح شهید احمدی روشن بنیاد نخبگان، اجرای آن را زمینه همکاری شایسته بین دانشگاه علوم پزشکی گیلان و بنیاد نخبگان استان گیلان دانستند و آمادگی بنیاد نخبگان استان گیلان را برای همکاری در همه زمینه‌ها با دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام نمودند.

در ادامه آقای مهندس علی بلندی کارشناس بنیاد نخبگان استان گیلان با ارائه پاورپوینت تسهیلات و جوایز بنیاد ملی نخبگان شامل: طرح شهید وزوایی، طرح شهید صیاد شیرازی، طرح شهید احمدی روشن و سایر جوایز بنیاد ملی نخبگان را برای شرکت کنندگان تشریح نمودند. در ادامه مقرر شد از طرف بنیاد نخبگان استان گیلان کارگاه‌هایی برای آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با طرح‌ها و قوانین حاکم بر بنیاد بر گزار شود. این جلسه با پاسخگویی به پرسش‌های دانشجویان حاضر در جلسه به پایان رسید.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 157942
کلمات کلیدی
مدیر طوسی
خبرنگار

مدیر طوسی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید