بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/02/20 - 17:29
  • - تعداد بازدید: 18
  • - تعداد بازدیدکننده: 17
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

آقای دکتر شیرینی رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان در بازدید از نمایشگاه اسناد بلدیه رشت: بنیاد نخبگان استان گیلان آمادگی دارد برای کمک به اثربخشی اسناد تاریخی و هویتی در جامعه نخبگانی با شهرداری رشت و سایر ارگان های ذیربط همکاری نماید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان گیلان، صبح امروز 20 اردیبهشت سال جاری، دکتر فرهاد شیرینی رئیس بنیاد نخبگان گیلان، از نمایشگاه اسناد بلدیه در خانه نخستین شهردار رشت بازدید کرد.

دکتر فرهاد شیرینی با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی از جمله اسناد تاریخی گفت: که جوانان می­بایست ریشه­ های هویتی خود را بهتر بشناسند تا بتوان ارتباطات فرهنگی آنها را با گذشته مستحکم­تر کنند.

رئیس بنیاد نخبگان گیلان، یکی از اساسی‌ترین کارهای بنیاد نخبگان را ایجاد بسترهای لازم برای کمک به اثر بخشی پتانسیل های فرهنگی خواند. ایشان، با اشاره به ساختمان اداری بنیاد نخبگان که در عمارت تاربخی ابریشمی مستقر است، اضافه کرد: اگر ریشه‌های فرهنگی یک ملت قطع شود، بی هویتی و سرگشتگی در نسل بعدی ایجاد می شود.

برهمین اساس  درنظر داریم با ایجاد زیر ساخت هایی در بنیاد نخبگان گیلان از پتانسیل‌های فرهنگی از جمله استفاده از تجربیات مجموعه داران خصوصی و نیز سایر ارگان­های ذیربط برای ایجاد بسترهای لازم به منظور  اثر بخشی فرهنگی استفاده نماییم.

دکتر شیرینی، از تلاش های حسن اکبری، مجموعه دار بخش خصوصی در جمع آوری اسناد تاریخی تقدیر کرد و گفت: بنیاد نخبگان آمادگی دارد از ظرفیت تاریخی مجموعه آنها برای انجام این امر مهم در قالب وظایف و چهارچوب­های بنیاد استفاده نماید.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 157971
کلمات کلیدی
مدیر طوسی
خبرنگار

مدیر طوسی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید